2015’in En Yeni ve İyi Erkek Parfümleri

0

Çoğu kadın gibi bende parfümleri çok seviyorum. Değişik ve yeni parfümleri denemeyi de. İyi kokmak insana kendisini daha iyi hissettiriyor. Özgüveni bile artıyor. Çevremize de güzel kokular yaymanın mahsuru da yok ayrıca 🙂 Parfüm endüstrisi hızla büyüyor ve erkek parfümlerinde de sürekli yeni ürünler çıkıyor.O yüzden bu listedeki yeni parfümlere kesinlikle göz atmalısınız. Yaz bitmeden yeni yaz parfümleri yada kışa yeni bir parfümle girmek için kesinlikle denenebilir.

1. Tom Ford Mandarino Di Amalfi
Yılın en iyi parfümü seçildi. Günlük kullanıma uygun daha çok ılık havalarda kullanılacak bir parfüm. Ana notaları siyah kuş üzümü, limon, portakal çiçeği, kişniş, misk ve nanedir.
tom ford
2. Dior Homme Eau for Men
Günlük kullanım için ideal, yaz kış rahatlıkla kullanılabilir. Yılın en prestijli ayıdır. Pudralı ve odunsu kokular sevenler için iyi bir tercih olabilir. Parfümün mottosu James Dean’den; ‘Sonsuza kadar yaşayacakmış gibi hayal kurun, bugün ölecekmiş gibi yaşayın.’ Bu hissi yaşamak için denenmeli.
dior
3. By Kilian Intoxicated
Gece kullanımı için daha uygun olan baharatlı bir parfüm. Biraz ağır bir koku olması nedeniyle kış mevsimi ve gece için daha uygun. Ana notaları Türk kahvesi,tarçın, kakule, hindistan cevizi ve zencefildir.
kilian
4. Gentlemen Only Casual Chic Givenchy for men
Günlük kullanıma daha uygundur. Baharatlı ve odunsu bir parfüm olmasına rağmen fresh bir havası olduğu için bahar ve yaz aylarında kullanım için daha uygundur. Bu parfümün ana notaları ardıç, zencefil, kakule, sedir ve sandan ağacıdır.
givenchy
5. Icon Alfred Dunhill for men
Görüntüsü gibi elegant bir parfüm. Yaza çok uygun gibi gözükmese de tüm mevsimler rahatlıkla kullanılabilir. Ana notaları portakal çiçeği, bergamot, kakule ve lavantadır.
dunhill
6. Armani Code Sport Giorgio Armani For Men
Armani Code’un yeni parfümü günlük kullanım için daha uygun. Çok yoğun bir parfüm olmadığı için yaz ve bahar aylarında, spor yaparken rahatlıkla kullanılabilir. Ana notaları limon, mandalina, nane, zencefil ve kehribardır.
armani
7. Brit Rhythm for Him Intense Burberry for men
Her zaman rahatlıkla kullanılacak bir parfüm. Baharatlı ve aromatik bir kokusu var. Ana notaları nane, kimyon, bergamot ve odundur.
burberry
8. Artisan Acqua John Varvatos for men
Şişe tasarımı oldukça hoş, günlük kullanıma uygun bir parfüm. Hafif olması nedeniyle daha çok yaz aylarında, plajlara, havuzlarlara oldukça uygundur. Ana notaları Lavanta, greyfurt, yasemin, sakız, fesleğen ve kişniştir.
artisan

Share.

About Author

Leave A Reply