2017 Sevgi Yıl Olsun

0

Zor bir seneyi geride bırakıyoruz. 2016 yılı sadece ülkemiz için değil, bir çok ülke için oldukça sıkıntılı bir seneydi. En çokta yaşadığımız coğrafya nasibini aldı bu sıkıntılı ve negatif dönemden. Yeni sene ile ilgili en büyük temennim dünyanın üzerindeki kara bulutların dağılarak yerini aydınlığa ve güzel enerjilere bırakması. Bu dünyaya ışık tutacak olanlarda bizleriz.
Gandhi’nin de söylediği gibi;

‘Dünyada görmeyi dilediğin değişim ol’

Bugün geçen yılı gözden geçirip, neler olduğunun muhasebesini yapmak, bize getirdiklerine şükretmek, artık hayatımızda bize iyi gelmeyenleri de geçmişte bırakarak yeni seneye güzel niyetler ile başlamak lazım.

Umarım 2017’de kendine daha çok dönüp, kalbinin söylediklerine daha fazla kulak vereceğin bir yıl geçirirsin. Öz benliğin sana bu yolda her zaman rehberlik edecektir. Hayatını senin seçimlerin yönetiyor, seçimlerini yaparken iç sesini daha fazla dinle. Bırak zihninin içinde olan bitenleri, bak bakalım kalbin ne söylüyor. En iyi kuracağın bağlantı unutma ki kendin ile olanı.

Nasıl beslendiğin, neler söylediğin, kimlerle birlikte olduğun, neler yaptığın senin enerji kaynağın. Bu kaynağı nasıl besleyeceğin de senin elinde.

Daha temiz beslen,
daha güzel sözler söyle,
çevrendekileri daha iyi hissettir,
insanlara daha fazla gülümse,
vücuduna daha iyi davran,
ruhunu güzel şeylerle besle,
kendini geliştirmeye devam et,
daha fazla oku,
hayvanları sev,
doğayı daha fazla umursa,
sevginin kendisi ol…

Benim için 2017 sevgi yılı, ya senin için?

2017 tüm güzellikleri hayatına getirsin.

Mutlu Seneler.

Share.

About Author

Leave A Reply